Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Gościom wiele radości w sercach oraz mnóstwo wiosny w mieście! Zrobimy wszystko, żeby Wam to ułatwić!


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Tu chcę żyć. Kraków 2030

Tu chcę żyć. Kraków 2030

- to hasło szerokiej kampanii, której celem jest zachęcenie mieszkańców do zaangażowania się w prace nad Strategią Rozwoju Krakowa 2030. To kluczowy dokument, który wyznacza kierunki miejskiej polityki oraz pokazuje szanse i zagrożenia dla miasta w jego bliższej i dalszej przyszłości.

– Tu chcę żyć – deklaruje każdego dnia blisko milion krakowian, którzy swoje miasto kochają, ale i na nie narzekają; którzy widzą jego blaski, ale potrafią także dostrzec cienie i wyzwania, jakie pojawią się przed Krakowem. Projekt #PatchWork2030 to znakomita okazja, by porozmawiać o mieście i jego perspektywach.

Warsztaty i towarzyszące im panele dyskusyjne, a w ramach podsumowania – dyskusja plenarna z udziałem władz miasta i województwa oraz zaproszonych gości – to najważniejsze wydarzenia w ramach projektu #PatchWork2030, jednego z działań w ramach procesu Strategii Rozwoju Krakowa 2030. Wydarzenie ma pobudzić uczestników do dyskusji na temat wyzwań i dylematów, przed jakimi staje polityka rozwoju Krakowa w perspektywie najbliższych kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu lat.

Zapraszamy 6 kwietnia od godziny 9.00 do Sali Miedzianej w Pałacu Krzysztofory na cykl paneli dyskusyjnych o tym, czy Kraków jest ekspertem, doświadczeniem, ekspatą, kobietą, kulturą a może outsourcingiem? O godzinie 18.00 - debata podsumowująca z udziałem Prezydenta Miasta, Jacka Majchrowskiego - Marszałka Województwa Małopolskiego - Jacka Krupy, zaproszonych ekspertów, gości oraz - co najważniejsze - mieszkańców Krakowa.


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Zdradź, czego potrzebujesz

Przybij piątkę i wypełnij ankietę!

Od dwóch miesięcy dzięki infokioskom oraz naszej aplikacji dostępnej na www.high5ive.pl pytamy Was, czego najbardziej potrzebujecie w lokalach usługowych na terenie kampusu High5ive.

W ankiecie wzięło udział już ponad 8 tysięcy osób, a wśród najczęściej wymienianych funkcji pojawia się sklep spożywczy i paczkomat (po 12%), zaś na podium mieści się jeszcze studio jogi - przyznajemy, nie byliśmy świadomi jej popularności... :)

Co ciekawe, w Waszych odpowiedziach często przewijają się także te, których nie wzięliśmy pod uwagę, konstruując ankietę - jak np. sushi bar, przestrzeń coworkingowa czy też pralnia chemiczna. Najbardziej urzekła nas jednak jedna z wypowiedzi:

Hej, fajnie, że pytacie mieszkańców o zdanie. Co by tam nie powstało - błagam, zaprojektujcie jak najwięcej zieleni - jest piękna i potrzebna w naszym mieście. Dajcie przykład innym inwestorom, że można budować kolejne biurowce (od tego są przecież miasta), ale powinno się bardzo dbać o jakość zagospodarowania takich części wspólnych.

Taka idea przyświeca nam od początku! Dziękujemy za opinie i prosimy o więcej!


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

30 rowerowych dni

Z przyjemnością wspieramy wszystkie inicjatywy rowerowe - widać to zwłaszcz po naszym kampusie Bike5ive, który bez trudu poznacie podczas wirtualnego spaceru. Co powiecie na to, żeby każdego kwietniowego dnia pojeździć na rowerze? Nie liczy się odległość, ale to, żeby promocja aktywności fizycznej, bo przecież w zdrowym ciele - zdrowy duch :)

Kwiecień-plecień nie zawsze sprzyja rowerowym podróżom, dlatego wyzwanie nie jest proste: zadanie polega na przejechaniu na rowerze dowolnego odcinka w każdy z trzydziestu kwietniowych dni. Chociaż główną nagrodą jest tutaj własna satysfakcja (a może i przebudowa własnego systemu wartości?), to wyzwanie warto podjąć - chociażby po to, by przygotować formę na lato... :)


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Infokioski na High5ive

Obsługa infokiosków jest bardzo prosta - wystarczy parę kliknięć, żeby wskazać najważniejsze funkcje w przyziemiach inwestycji, dowiedzieć się, co planujemy w najbliższym czasie, zobaczyć zdjęcia z budowy, wypełnić ankietę albo obejrzeć film - taki jak ten! :)


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.