Na spacer po High5ive!

Spaceruj po High5ive, poznaj nasze ulubione miejsca!

Nie potrzeba podglądać naszej budowy przez dziurkę od klucza (a konkretnie - przez dziurę w ogrodzeniu). Już teraz zapraszamy na wirtualny spacer po High5ive, podczas którego można - czy to z lotu ptaka, czy to na piechotę, czy też podążając za naszym wirtualnym przewodnikiem - możecie poznać nasze ulubione punkty na mapie kampusu.

Zerknijcie, jak będzie wyglądało centrum rowerowe, albo w którym miejscu naszej wyspy będzie najwygodniej wypocząć. Dowiedzcie się, gdzie znajdzie się kantyna, a gdzie zjecie coś prosto z foodtrucka. Wystarczy kliknąć w banner na górze strony i obejrzeć prezentację w 3d  :)


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Zielone budownictwo w Skanska

Budujemy na zielono!

Wraz z rozwojem miast rośnie poziom zanieczyszczenia. W Skanska wierzymy w skuteczność edukacji ekologicznej i sami działamy na jej rzecz. A zielone budownictwo to strategiczny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Dzięki naszym technologiom budynki zużywają mniej energii i wody, są bardziej komfortowe, zdrowsze i lepiej służą Twojej firmie teraz i w przyszłości, zabezpieczając ją przed rosnącymi cenami energii. Naszym zdaniem to najlepsze, co możemy zrobić dla środowiska i naszych klientów.


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Jedziemy do Cannes!

High5ive jedzie na MIPIM! :)

Na największych targach nieruchomości i inwestycji na świecie Skanska zaprezentuje dwa pierwsze budynki krakowskiego projektu jako jedną z pięciu polskich realizacji w najlepszych lokalizacjach miast regionalnych.
- Każda z inwestycji to champion w swojej kategorii. Wyróżniają się centralną lokalizacją, ponadczasową architekturą, udogodnieniami dla najemców, nowoczesnymi technologiami wykorzystanymi na budowie i w samym budynku, ale też ciekawie zaprojektowaną przestrzenią wokół. To miejsca dobre dla biznesu – mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.
Do zobaczenia w Cannes!

Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Zapraszamy na spacer!

Zapraszamy na spacer!

Wprawdzie nie na żywo, bo w marcu przecież jak w garncu, ale wirtualnie powinno się udać :) specjalna aplikacja, którą przygotowaliśmy dla High5ive, pozwala na wirtualny spacer po najważniejszych punktach inwestycji - wystarczy kliknąć w banner na samej górze strony, by przenieść się na teren High5ive. Możecie wybrać filmowy przewodnik po najważniejszych punktach albo "zejść na ziemię" i samemu zobaczyć wybrane miejsca.

Sprawdźcie to!


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Workplaces by Skanska

Miejsce, w którym pracujesz, to o wiele więcej niż zwykłe biuro. To serce Twojej firmy, w którym spędzasz więcej czasu niż gdziekolwiek indziej. W Skanska tworzymy innowacyjne miejsca do pracy, które sprzyjają rozwojowi pracowników. Sprawdźcie to!

Naszym celem jest tworzenie innowacyjnego środowiska pracy, w którym ludzie i firmy mogą się rozwijać. Zdrowe i inspirujące otoczenie sprzyja kreatywności i współpracy, co podnosi efektywność. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i zwracamy uwagę na szczegóły.

Doskonałe środowisko pracy odzwierciedla wartości firmy i pomaga przyciągać najlepszych pracowników. Łącząc nasze doświadczenie z uważnym wsłuchiwaniem się w potrzeby klientów, możemy oferować rozwiązania idealnie dopasowane do wymagań najemców oraz rynku.


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.