Nowa energia w centrum Krakowa!

Skanska położyła kamień węgielny pod swój trzeci projekt biurowy w Krakowie. - High5ive to coś więcej niż budynki biurowe. Ma to być nowe, energetyczne miejsce spotkań dostępne dla wszystkich krakowian – powiedział podczas wydarzenia Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland. Na uroczystości spotkali się między innymi przedstawiciele Rady Miasta, architekci, przedstawiciele środowiska akademickiego Krakowa oraz Skanska – dewelopera i generalnego wykonawcy. Tubę z aktem erekcyjnym na miejsce wmurowania przewieziono specjalnie do tego celu zaprojektowanym rowerem.

– High5ive jest największym projektem biurowym Skanska w miastach regionalnych. Mimo skali przedsięwzięcia zadbaliśmy o to, żeby każdy fragment tej przestrzeni został odpowiednio wykorzystany – wiemy jakie znaczenie dla Krakowa ma okolica ul. Pawiej. Powstaje tu miejsce pełne życia, ze świeżą energią, z którego skorzystają nasi przyszli rezydenci i wszyscy krakowianie. Z tego względu zaprosiliśmy do współpracy miejscową pracownię architektoniczną i fundację, które najlepiej doradzą nam w którą stronę powinien iść nasz projekt. Planujemy dużo wydarzeń, które wciągną mieszkańców do energetycznej zabawy jeszcze podczas budowy i oczywiście po jej zakończeniu - mówił podczas uroczystości Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska Property Poland.


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Energia różnorodności jest dobra na wszystko!

W #high5ive pracuj, ale też baw się,  rób zakupy, jedz i spotykaj przyjaciół :) rób to, co chcesz, i kiedy chcesz - energia różnorodności zapewni Ci okazję do tych wszystkich zajęć!

Energia różnorodności to jedna z pięciu energii, które pozwalają nam tworzyć nie tylko atrakcyjną przestrzeń biurową, ale także - a może przede wszystkim - dają codzienną porcję pozytywnych emocji!

Różnorodność w wykonaniu Skanska to koncentracja na potrzebach człowieka. To przestrzeń, zachęcająca do spotkań i tętniąca życiem, zapewniająca dynamiczną wymianę między sprawami zawodowymi i prywatnymi.


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.

Energia dla każdego!

Co-working na powietrzu? Relaks na trawie? Kino letnie? A może koncert, obiad, zakupy? High5ive to również przyjazna, zachęcająca do spotkań przestrzeń miejska, zapewniająca dynamiczną wymianę między życiem zawodowym a prywatnym.


Dodaj komentarz

Podaj adres email i weź udział w losowaniu nagród.